Festiwal Opole 2018

bezchmurnie
Opole 19.9 °C

Program

Festiwal na facebook'u!

Festiwal Opole 2017

Debiuty

Autor Redakcja

Piątek (15 września) - godz. 22:15

Koncertem, którym zamkniemy pierwszy dzień festiwalu będą Debiuty. O wyborze najlepszego debiutu zadecyduje zarówno Jury jak i widzowie, głosujący poprzez SMS-y i aplikację. Telewizja Polska po raz kolejny stworzyła możliwość zaprezentowania się na opolskiej scenie młodym artystom, komponującym własną, różnorodną muzykę. Wszyscy debiutanci wykonają autorskie utwory.

W Opolu usłyszymy najbardziej wyróżniające się i najlepiej zapowiadające się muzyczne osobowości. Artystów, którzy nie tylko zaprezentują nową muzykę, ale przede wszystkim nakreślą style i trendy rozwijające się na rodzimej scenie muzycznej. W koncercie podczas liczenia głosów wystąpi gościnnie jedna z gwiazd festiwalu.

Wystąpią: BBR&G („ Szmaragdowa mgła”), Arkadiusz Kłusowski („To już za nami”), Karolina Leszko („Oboje wiemy”), Octavia KAY („Gdy zamykam oczy”), Ravel („Wstawaj”), Sen („Wiem”), Szymon Pejski („Walizki”), Agnieszka Twardowska („Północ”), Aneta Nayan („Nowy dom”), Leon („Tylko powiedz”), Ogień („Mary Jane”), Dominika Ptak („Jak wiatr”), MOA („Ile udźwignie niebo”). Koncert poprowadzą Rafał Szatan i Sylwia Dekiert.

KUP BILET