Festiwal Opole 2018

lekkie zachmurzenie
Opole -1.5 °C

Program

Festiwal na facebook'u!

Festiwal Opole 2017

Debiutują "O!Polskie przeboje"!

Autor Redakcja

„O!POLSKIE PRZEBOJE” to program, który w swoich założeniach ma przywracać znaczenie i wyznaczać nową jakość w polskiej muzyce rozrywkowej. W ramach tego cyklu prezentowane będą najnowsze osiągnięcia rodzimej muzyki, co pozwoli testować, ale i kształtować gusty słuchaczy. Program łączy w sobie elementy celebrity show i talent show. Pierwszy odcinek już 4 marca na antenie Telewizyjnej Jedynki!

W każdym odcinku odbędą się występy zaproszonych gwiazd wraz z debiutantami, których pojedynki zostaną ocenione przez jurorów. Raz w miesiącu odcinek będzie miał formę koncertu na żywo, gdzie oprócz jurorów młodych artystów będą oceniali także widzowie w głosowaniu sms-owym. Program, poprzez kolejne etapy eliminacji, wyłoni czterech uczestników koncertu Debiuty w ramach KFPP Opole.

W programie znajdą się także „perełki” związane z polską piosenką, nagrania archiwalne Telewizji Polskiej, jak również przedstawione zostaną historie oraz anegdoty związane z powstawaniem znanych przebojów. Gośćmi pierwszych odcinków będą między innymi Mesajah, Kortez i zespół Feel. Program poprowadzi Artur Orzech.

>> Regulamin postępowania konkursowego