Festiwal Opole 2018

lekkie zachmurzenie
Opole 5.4 °C

Program

Festiwal na facebook'u!

Festiwal Opole 2015

Pierwsi artyści już w Opolu

Autor Redakcja

We wtorek na opolskiej scenie pojawili się pierwsi artyści, rozpoczynając próby do 52. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Dziś usłyszeliśmy piosenki, które zabrzmią podczas niedzielnego koncertu z okazji 90-lecia Polskiego Radia. Wieczór, który będzie poświęcony jubileuszowi Polskiego Radia uświetnią występy kilkunastu największych nazwisk polskiej piosenki. Ich utwory będą znanymi przebojami ostatnich 90-ciu lat. 

Jutro w opolskim amfiteatrze pojawią się gwiazdy, które wystąpią podczas sobotnich koncertów SuperPremier i SuperJedynek. Trzeci dzień prób będzie należał do debiutantów, którzy w tym roku wykonają przeboje zespołu Skaldowie. Ponad to na scenie próbować się będą artyści wykonujący przeboje Jeremiego Przybory do koncertu ,,Scenki i obscenki, czyli Jeremiego Przybory piosenki”. W piątek w amfiteatrze ponownie pojawią się artyści, którzy tego samego dnia zaprezentują się na żywo w dwóch koncertach otwierających 52. KFPP. 

Najnowsze zdjęcia z opolskiej sceny na naszej stronie internetowej, a relacja na bieżąco na naszym Facebooku, Instagramie i Twitterze.

>> Zdjęcia z prób