Festiwal Opole 2018

lekkie zachmurzenie
Opole 5.4 °C

Program

Festiwal na facebook'u!

Opole przez cały tydzień

Autor Redakcja

Na antenie Jedynki rozpoczęła się promocja 51. KFPP OPOLE 2014. Poza zapowiedziami, usłyszczeć można piosenki biorące udział w konkursie SuperPremier. Festiwal rozpocznie się już w najbliszy piątek.

Przez cały tydzień w Programie 1 TVP rozbrzmiewać będzie opolski sygnał. W blokach autopromocji Jedynka umieściła spoty zapowiadające poszczególne koncerty. Do obejrzenia festiwalu zachęcają gwiazdy, które już za parę dni widzowie zobaczą na deskach opolskiego amfiteatru.

W ciągu tego tygodnia usłyszeć można również 10 tegorocznych SuperPremier - głosowanie odbędzie się w trakcie trwania koncertu. "TVP1 promuje zgłoszone do konkursu Premier piosenki, aby w czasie koncertu widzowie w amfiteatrze i przed telewizorami dobrze się bawili, bo w końcu kochamy te przeboje, które znamy - zgodnie z zasadą inżyniera Mamonia" - zaznacza Mikołaj Dobrowolski, rzecznik prasowy 51. KFPP.

W festiwalowy nastrój wprowadza także program "Opole! Kocham Cię!", w którym znane osoby przypomną najciekawsze momenty z poprzednich edycji oraz opowiedzą zabawne anegdoty.

Wiele koncertów sprzed lat, przypominających historie festiwalu, można oglądać na kanałach Telewizji Polskiej: TVP Rozrywka, TVP Kultura, TVP Polonia, TVP HD.