Festiwal Opole 2017

pochmurno z przejaśnieniami
Opole 2.2 °C

Program 54. KFPP OPOLE 2017

Festiwal na facebook'u!

Opole przez cały tydzień

Autor Redakcja

Na antenie Jedynki rozpoczęła się promocja 51. KFPP OPOLE 2014. Poza zapowiedziami, usłyszczeć można piosenki biorące udział w konkursie SuperPremier. Festiwal rozpocznie się już w najbliszy piątek.

Przez cały tydzień w Programie 1 TVP rozbrzmiewać będzie opolski sygnał. W blokach autopromocji Jedynka umieściła spoty zapowiadające poszczególne koncerty. Do obejrzenia festiwalu zachęcają gwiazdy, które już za parę dni widzowie zobaczą na deskach opolskiego amfiteatru.

W ciągu tego tygodnia usłyszeć można również 10 tegorocznych SuperPremier - głosowanie odbędzie się w trakcie trwania koncertu. "TVP1 promuje zgłoszone do konkursu Premier piosenki, aby w czasie koncertu widzowie w amfiteatrze i przed telewizorami dobrze się bawili, bo w końcu kochamy te przeboje, które znamy - zgodnie z zasadą inżyniera Mamonia" - zaznacza Mikołaj Dobrowolski, rzecznik prasowy 51. KFPP.

W festiwalowy nastrój wprowadza także program "Opole! Kocham Cię!", w którym znane osoby przypomną najciekawsze momenty z poprzednich edycji oraz opowiedzą zabawne anegdoty.

Wiele koncertów sprzed lat, przypominających historie festiwalu, można oglądać na kanałach Telewizji Polskiej: TVP Rozrywka, TVP Kultura, TVP Polonia, TVP HD.