Festiwal Opole 2018

bezchmurnie
Opole -2.6 °C

Program

Festiwal na facebook'u!

Szczegóły regulaminu "SuperPremier 2013"!

Autor Redakcja

W Telewizji Polskiej przygotowania do Jubileuszowego 50. KFPP ruszyły pełną parą. Program 1 TVP udostępnił regulamin tegorocznego konkursu "SuperPremier 2013". Jak w roku ubiegłym do koncertu konkursowego Komisja Kwalifikacyjna może wybrać 10 utworów. Dzięki nowej formule regulaminu, każda piosenka z 2013 roku ma szanse stać się przebojem! Zgłoszenia można wysyłać do 22 kwietnia.

Szczegóły regulaminu "SuperPremier 2013"!

Pierwszymi ujawnionymi informacjami jest regulamin "SuperPremier". Redakcja Rozrywki TVP1 czeka na propozycje premierowych piosenek, które zostaną zaprezentowane 14 czerwca w koncercie „SuperPremiery 2013”. Koncert premierowych piosenek jest najstarszym koncertem realizowanym w ramach Krajowych Festiwali Piosenki Polskiej w Opolu, w którym gwiazdy koncertu walczą o nagrodę im. Karola Musioła.

Ubiegłoroczna edycja „SuperPremier” zgromadziła przed telewizorami ponad 3mln widownię pokonując inne programy rozrywkowe w stacjach komercyjnych (w tym nadawany przez TVN finał programu „X Factor”). Zwycięzcą „SuperPremier 2012” została piosenka „Skrzydlate ręce” zespołu ENEJ, która po premierze na Festiwalu w Opolu została okrzyknięta przebojem lata i zdobyła większość nagród muzycznych.

Lista utworów biorących udział w koncercie zostanie opublikowana do 6 maja.

>> Regulamin SuperPremier 2013