Festiwal Opole 2018

lekkie zachmurzenie
Opole -1.5 °C

Program

Festiwal na facebook'u!

Maryla szuka debiutantów

Autor Redakcja

Po ubiegłorocznym sukcesie Debiutów z Korą, Telewizja Polska postanowiła wykorzystać sprawdzony format. W tym roku opiekę nad Opolskimi Debiutami przejęła Maryla Rodowicz.

Maryla szuka debiutantów

Młode talenty do konkursu wybierze Maryla - jedna z Ikon Festiwalu. Zaśpiewają oni największe przeboje z jej repertuaru podczas koncertu „Sing Sing – SuperDebiuty z Marylą!”, w dniu 14 czerwca 2013r.

Casting kierowany jest wykonawców (członków zespołów), którzy mają wydaną tylko jedną (debiutancką) płytę po 3 czerwca 2012 roku. Zgłoszenie do konkursu musi zawierać wypełniony i podpisany przez kandydata formularz oraz materiał muzyczny wyłącznie w formie pliku muzycznego mp3 i zostać przesłane w terminie do 19 maja 2013 r., do godziny 16.00, na adres e-mailowy: castingopole@marylarodowicz.pl.

Pierwszego uczestnika koncertu już poznaliśmy. Zgodnie z umową zawartą między Telewizją Polską a Opolem, Narodowe Centrum Piosenki Polskiej w Opolu ma możliwość wystawienia swojego debiutanta. Podczas kwietniowych opolskich eliminacji jury wybrało Paulinę Lulek z zespołem.

>> Regulamin SuperDebiuty 2013