Festiwal Opole 2017

bezchmurnie
Opole 20.4 °C

Festiwal na facebook'u!

Rozśpiewany autobus

Autor Redakcja

Całe miasto śpiewa, rozpoczyna się 49. KFPP OPOLE 2012.

Rozśpiewany autobus

Dziś i jutro na opolskich drogach będzie można znaleźć Rozśpiewany Autobus. Będzie można podczas jazdy sprawdzić swój wokalny talent – zostanie zamontowany mikrofon, z którego będzie mógł skorzystać każdy. Niespodzianką będą artyści, którzy będą towarzyszyć podróżnym podczas przejażdżki.

Rozkład jazdy:
PIĄTEK:
12.00 – 12.30 RYNEK info ogólne, zaproszenie do Alej Gwiazd
12.30 – Trasa – PASAŻEROWIE – Rynek – ul. Książąt Opolskich – Rondo –
ul. Niemodlińska – pętla przy ul. Dambonia – ul. Domańskiego – ul. Wrocławska – ul. Niemodlińska, ul. Ks. Opolskich,ul. Katedralna – ul. Koraszewskiego – Rynek. Ks. Opolskich, ul. Zeromskiego, ul. Reymonta, ul. Ozimska, pl. Wolności
13.15. – 13.35 PLAC WOLNOŚCI – konkursy i animacje
13.35 – 14.oo RYNEK– Artyści (Szalone Lata 60) zaproszenie do Alej Gwiazd
14.30 -15.1o – Trasa – PASAŻEROWIE – Rynek – ul. Książąt Opolskich – ul.. Sądowa – ul. Sienkiewicza – ul. Oleska – okolice ZWM-u (Sosnkowskiego, Pużaka) -powrót na Rynek.
15.30 – RYNEK – Artyści (Debiuty)
16.oo – RYNEK – konkursy i animacje, zaproszenie do Alej Gwiazd
16.15 – PLAC WOLNOŚCI – Otwary Mikrofon cz. I
16. 30 – Występ zespołu THE PLODDERS
16.45 – Trasa – PASAŻEROWIE – Rynek – ul. Książąt Opolskich – Rondo –
ul. Niemodlińska – pętla przy ul. Dambonia – ul. Domańskiego – ul. Wrocławska – ul. Niemodlińska, ul. Ks. Opolskich,ul. Katedralna – ul. Koraszewskiego – Rynek. Ks. Opolskich, ul. Zeromskiego, ul. Reymonta, ul. Ozimska, pl. Wolności
17.30 – RYNEK – Występ zespołu THE PLODDERS
17.40 – Otwary Mikrofon cz. II
18.15 – RYNEK – Artyści
19.15 – RYNEK – konkursy i animacje
19.30 – RYNEK – Otwary Mikrofon cz. III
* godziny poszczególnych pozycji mogą ulec zmianie lub przesunięciu w zależności od dostępności artystów

SOBOTA:
12.00 – 12.30 RYNEK
12.30 – Trasa – PASAŻEROWIE – Rynek – ul. Książąt Opolskich – Rondo –
ul. Niemodlińska – pętla przy ul. Dambonia – ul. Domańskiego – ul. Wrocławska – ul. Niemodlińska, ul. Ks. Opolskich,ul. Katedralna – ul. Koraszewskiego – Rynek. Ks. Opolskich, ul. Zeromskiego, ul. Reymonta, ul. Ozimska, pl. Wolności
13.15. – 13.35 PLAC WOLNOŚCI – konkursy i animacje
13.35 – 14.oo RYNEK– Artyści (PREMIERY)
14.30 -15.1o – Trasa – PASAŻEROWIE – Rynek – ul. Książąt Opolskich – ul.. Sądowa – ul. Sienkiewicza – ul. Oleska – okolice ZWM-u (Sosnkowskiego, Pużaka) -powrót na Rynek.
15.30 – RYNEK – Artyści (SUPERJEDYNKI)
16.00 – PLAC WOLNOŚCI – konkursy i animacje
16.15 – PLAC WOLNOŚCI – Otwary Mikrofon cz. I
16. 30 – Występ zespołu THE PLODDERS
16.45 – Trasa – PASAŻEROWIE – Rynek – ul. Książąt Opolskich – Rondo –
ul. Niemodlińska – pętla przy ul. Dambonia – ul. Domańskiego – ul. Wrocławska – ul. Niemodlińska, ul. Ks. Opolskich,ul. Katedralna – ul. Koraszewskiego – Rynek. Ks. Opolskich, ul. Zeromskiego, ul. Reymonta, ul. Ozimska, pl. Wolności
17.30 – RYNEK – Występ zespołu THE PLODDERS
17.40 – Otwary Mikrofon cz. II
18.15 – RYNEK – Artyści
19.15 – RYNEK – konkursy i animacje
19.30 – RYNEK – Otwary Mikrofon cz. III
* godziny poszczególnych pozycji mogą ulec zmianie lub przesunięciu w zależności od dostępności artystów