Festiwal Opole 2018

lekkie zachmurzenie
Opole 25 °C

Program

Festiwal na facebook'u!

To już ostatnie bilety

Autor Redakcja

Punktualnie o 10:00 rozpoczęła się sprzedaż biletów na 49. KFPP OPOLE 2012 oraz koncert niedzielny, organizowany przez Miasto Opole.

To już ostatnie bilety

Największą popularnością cieszyły się bilety na drugi dzień festiwalu - sobotę. W tym dniu odbędą się trzy koncerty: SuperPremiery 2012, SuperJedynki 2012 oraz Kabaret-TYM i SuperTeam. Niestety wiele osób narzekało na tegoroczny kabareton, nie spodobała im się koncepcja koncertu z piosenką kabaretową wykonywaną przez znanych artystów.

Z mniejszym zainteresowaniem kolejkowicze kupowali bilety na dzień pierwszy - koncerty: Szalone lata 60!, Kora, Trójka i Debiuty - 30. urodziny Listy Przebojów, KULTowePRZEBOJE oraz niedzielny koncert organizowany przez Miasto Opole i Narodowe Centrum Polskiej Piosenki.

Kolejka przed godziną 10:00 wynosiła około 150 zapisanych osób. Zaznaczyć trzeba, że już w trakcie sprzedaży biletów dochodziło mnóstwo zainteresowanych kupnem biletów mieszkańców Opola jak i całej Polski. Niestety biletów nie starczy dla wszystkich. Z 3 600 krzesełek w amfiteatrze, wiele miejsca zabierze scenografia i sprzęt telewizyjny. Pewne pula biletów jest zarezerwowana dla TVP.

W szbykim tempie rozeszły się również bilety na portalu www.kupbilet.pl. Teraz dostępne są tylko resztki biletów na 3 czerwca (niedziela).

Bilety na drugi dzień zostały tylko nieliczne, w najmniej korzystnych sektorach. Nadal można kupić bilety na pierwszy dzień z dobrym widokiem na scenę. Na niedzielny koncert również zostało wiele biletów z atrakcyjnymi miejscówkami.

Przypomnieć trzeba, że miejsca w sektorach najbliżej sceny mogą być jeszcze dostępne w kasach NCPP, gdy TVP odda niepotrzebne bilety ze swojej puli.